Büyük İkramiye Belli Oldu

Milli Piyango’nun bu sene vereceği büyük ikramiye belli oldu. Yılbaşı özel çekilişinde büyük ikramiye 61 milyon Türk Lirası olarak belirlendi. Ayrıca çekiliş kapsamında yaklaşık 350 milyon Türk Lirası para dağıtılacak. Milli Piyango biletlerinin fiyatları da belli oldu buna göre tam bilet 60 Türk Lirası olurken yarım bilet 30, çeyrek bilet ise 15 Türk Lirası oldu.

Geçen sene umutlarını bir sonraki seneye devreden kişiler ise yılbaşı çekilişi için belirlenen miktarı gayet olumlu buldu. Yıllardır çeyrek bilete isabet eden ödül ise bu sene de çeyrek bilete gelirse kazananına yaklaşık 15 milyon Türk Lirası para kazandıracak.

Yılbaşının yaklaştığı şu günlerde kalan süre içinde biletlerin tamamının satılması bekleniyor. Türk halkı milli piyango heyecanına ara vermeden devam ediyor. Geçen yıl da buna yaklaşık bir değer de verilen ikramiyenin bu sene 1 milyon Türk Lirası daha artırılması heyecanı artırmaya yetti de arttı bile.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]