Bir Tutam Aşk Dizisi Sona Erdi

bir tutam aşk

Kanal 7’nin Kore Dizileri kuşağında yayına aldığı ve orjinali 18 bölüm olan Bir Tutam Aşk adlı dizi final yapıyor. Kanal 7 bu akımı devam ettirerek yeni dönemde ilgili dizinin saatinde yeni bir kore dizisi yayınlayacak.

Queen For Seven Days adlı Kore dizi, Ömre Bedel adıyla Kanal 7 ekranlarında olacak.

19 Aralık günü final yapacak olan dizinin kısa sürede büyük bir kitle kazandığı ifade ediliyor.

Başrollerini Park Bo Gum ve Kim Yoo Jung gibi birbirinden yetenekli iki genç oyuncunun paylaştığı Love in the Moonlight ikilinin aşk hikayesini konu ediniyordu.

Tesadüflerin bir araya getirdiği Hong Ra On ve Veliaht Prens Lee Young’un tanışma hikâyesi bir aşk mektubu ile başlar. Hong Ra On, erkek kılığına girmiş ve geçimini erkeklere aşk konusunda verdiği önerilerle kazanan genç bir kızdır. İlginç işi sayesinde gelecekteki aşkı Veliaht Prens Lee Young ile tanışan Hong Ra On, yaşayacağı büyük aşktan habersizdir. Hong Ra On’dan tavsiye alan Veliaht Prens Lee Young da, ilişkiler konusunda tavsiye aldığı kişinin gerçekte bir kadın olduğunu bilmiyordur. Veliaht Prens Lee Young Hyomyeong, Ra On’un önerilerini çok beğenir ve sarayda çalışmasını teklif eder. Ra On, saraya harem ağası olarak girer ve Veliaht Prens’in emrine verilir. Harem ağası olarak sarayda yaşamaya başlayan Ra On’un büyük sırrı ortaya çıkar. Veliaht Prens Lee Young, Ra On’un kadın olduğunu öğrendikten sonra ona aşık olur. İkili arasında başlayan yakınlaşma saraydaki dengeleri değiştirmeye yetecektir.

Yani dizi tüm hayatını erkek olarak geçiren genç bir kadın ve tesadüfen tanıştığı kişinin gerçekte bir kadın olduğundan habersiz bir prensin aşka dönüşen ilişkisini ele alıyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]