Beşiktaş’ta Takke Düştü mü?

Beşiktaş’ın Avrupa’da aldığı inanılmaz skorlu yenilgi sonrası herkesin aklında bir soru işareti oluştu. Beşiktaş’ta takke düştü mü? Sezon başında ciddi anlamda transferler yapan fakat sıkıntılı bir görüntü vermeye başlayan Beşiktaş çok rahat gidebileceği üst tur yerine UEFA’ya neden gitti? İşte bunu sormak lazım yöneticilere bence.

Tarihinde bulabileceği en iyi teknik adamla sahnede olan Beşiktaş rakiplerinin boğuştuğu ekonomik krizlere rağmen ciddi bir gelirle bu yolda ilerlerken ne oldu da böyle bir durum ortaya çıktı.

Hakikaten neydi o geceki Beşiktaş öyle, neydi o kırmızı kartlar… Hadi hakem dedik vs. dedik anlıyorum belki ama Beşiktaş iyi bir futbol oynamadı ki… Bunun yansıması bence ligte de görülecek. Ciddi bir performans düşüşüne ve UEFA’da ilk turda elenmeye hazır olunmalı. Beşiktaş devre arasında kimleri alabilir? Kimlere bel bağlayabilir bunu düşünüyorum fakat bütün parayı bir transfere kaptırmasına da anlam veremiyorum.

Bence para harcamasın yeni sezonu planlasın böyle bir takım Şampiyonlar Ligi’nde bir üst turan aşağısını düşünmemeli. Şenol Hoca olacak bu işler fakat… Ya yönetim? İşte orada büyük soru işaretleri var.

Okuyoruz Haber'in Spor yazarlarından birisi olan Şebnem Kara, sosyal medya üzerinde gösterdiği aktiviteler ile tecrübesini ve yeteneklerini konuşturmaya devam ediyor. iletişim : [email protected]