Beşiktaş’ın Muhtemel Rakipleri Belli Oldu

Beşiktaş dün aldığı farklı mağlubiyet sonrası Şampiyonlar Ligi vizesini kaybetse de, yoluna Avrupa Ligi’nde devam edeceği taraftarın acısını hafifletmiş durumda bulunuyor. Beşiktaş, Şampiyonlar Ligi’nden geldiği için seri başı takımlar arasına da girmeyi başardı.

Beşiktaş’ın muhtemel rakiplerinin ise Barcelona’nın farklı yendiği Mönchendladbach, Sporting ve Loudogerets olabileceği kaydedildi. Şampiyonlar liginden son gelecek rakip ise bugün belli olacak, iki takım arasında süren mücadeleye göre ya Rostov ya da Totenham Beşiktaş’ın muhtemel rakipleri arasına ismini yazdıracak. Şampiyonlar ligi haricinde Avrupa Kupası’nda da yoluna devam edem takımlar bulunduğunda dolayı bu takımlar arasından da rakipler gelebilir. Bu rakipler ise şu şekilde sıralanıyor: Olimpiakos, Anderlect, Apoel, Atletic Bilbao, Genk, Krasnodar ve St Etienne.

Beşiktaş’ın birbirinden zorlu rakipler ile karşılaşacağı yeni turnuvasında başarılı sonuçlar elde etmek için kısa sürede toparlanması gerekiyor. Dün alınan sıkıntılı skor sonrası takımda bir boşluk oluşmuş görülüyor. Bu durumun lige yansıyıp yansımayacağı ise şimdilik belli değil. Takımda bu haftaki maçlarda ortaya konan mücadeleye göre bir yol çizileceği kaydediliyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]