Bella Hadid Soğuktan Etkilenmiyor

Victoria’s Secret’in yıl sonu gösterisinde bütün dikkatleri üzerine toplayan ünlü top model Bella Hadid, Newyork’ta bir eğlence merkezinden çıkarken görüntülendi.

Oldukça soğuk havada karın ve sırt bölgesini açıkta bırakan bir elbise ile tüm güzelliği ile kameralara gülümseye ünlü ismin, soğuktan çok da etkilenmediği görüldü.

Victoria’s Secret ile elde ettiği başarıyı daha da üst seviyelere taşımak için büyük bir çaba sarfeden Bella Hadid magazin basınının gündeminden hiç inmiyor. Sürekli basının ilgisinde olan Bella’nın magazine karşı ilgisi de üst seviyede bulunuyor. Kendisini bekleyen araca binerek uzaklaşan Bella Hadid’in ayrıca yakın zamanda bir film projesinde yer alacağı da ifade edildi.

Yeni nesil top modellerden olduğu ifade edilen ve güzelliği ile de göz dolduran ünlü ismin bundan sonraki defilelerde de boy göstereceğine kesin gözü ile bakılıyor. Amerika’da da sürekli gündemde olan ismin eski aşkları da konu hakkında yaptıkları açıklamada onun mükemmel bir insan olduğu gerçeğini her zaman açıklıyor.

Bella Hadid’in o geceki nefes kesen pozu ise şu şekilde görüntülendi:

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]