Behzat Ç. Ocak’ta Başlıyor

Bir süre önce Emrah Serbes’in twitter hesabında bir mesaja verdiği mesajla başlayan Behzat Ç.’nin yeni yayın dönemi hakkında sorular hakkında bir ifade de Behzat Ç. dizisinin en önemli karakterlerinden Erdal Beşikçioğlu’ndan geldi.

Yapılan son röportajında eğer telif hakkında bir sıkıntı yaşanmazsa dizinin digital yayın platformlarından Blu TV’de yayınlanacağı söyleyen Erdal Beşikçioğlu dizinin çok büyük fan kitlesi olduğundan da bahsetti.

Dizinin diğer oyuncuları hakkında henüz bir açıklama bulunmazken, Behzat Ç. ekrana tekrar geldiğinde aynı izleyici kitlesine ulaşabilecek mi sorusu şimdiden sorulmaya başladı. Gece çok geç saatlerde yayınlanan dizinin blutv’de sürekli izlenebilecek olması da ayrı bir artı olarak görülüyor. Ama Blu Tv’nin politikaları gereği yaptığı ücretli yayın izleyicileri çeker mi burası ise henüz belli değil.

Erdal Beşikçioğlu’nun dizide hayat verdiği Behzat karakteri yeni yayın döneminde Ercüment Çözer ile yine mücadele edecek mi burası da merak konusu olarak görülüyor. Ercüment’i canlandıran Nejat İşler’in yakın zaman yeni bir filmle beyaz perdede yer alması dizide de geçici rol şeklinde bulunabileceğini belirtiyor. Normal süreçte Nejat İşler dizide sürekli yer almamış ara ara gelerek hikayeye dahil olmuştu.

Dizide yer alan diğer polislerin şu an farklı projelerde yer alıyor olması nedeniyle kadro tekrar toplanabilir mi sorusu şimdiden sorulmaya devam ediyor.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]