Aykut Kocaman Fenerbahçe’den Ayrıldı

Aspor’un son dakika olarak yansıyan haberine göre Fenerbahçe teknik direktörü Aykut Kocaman ile yollarını ayırdı. Ali Koç’un başkan seçilmesinden sonra gidişine kesin gözle bakılan Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe macerası sona erdi.

Yeni bir yapılanma içerisine giren Fenerbahçe’de bazı futbolcular da topun ağzında bulunuyor. Fenerbahçe’de Kocaman’dan boşalan teknik direktörlük koltuğuna Hollandalı Phillip Cocu’nun geleceği iddia ediliyor. Hollandalı ismin menajeri İstanbul’da bulunurken ücret hakkında görüşmeler tüm hızı ile devam ediyor.

Gün içerisinde KAP açıklaması ile olayın resmiyete dökülmesi planlanıyor. Hollandalı isim Cocu ise başarılı futbolculuk kariyeri sonrası Hollanda milli takımını yönetmişti. Ünlü ismin bazı istekleri olduğu Fenerbahçe’nin ise maddi gerekçelerle bu istekleri yerine getiremeyeceği de ifade ediliyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]