Asena Atalay Geri Döndü

Uzun süre önce eşi Caner Erkin ile ayrıldıktan sonra sosyal medyadaki hesaplarını da kapatan ünlü isim internete ve haliyle sosyal medyaya geri döndü.

Geri döndüğü andan itibaren paylaşımlara başlayan Asena Atalay, paylaştığı bazı pozlarda göndermeler yapmaya devam etti. Bir ara paylaştığı ayakkabı modeli ile ilgili takipçilerinden yoğun beğeni alan modacı, ayakkabının at toynağına benzemesi nedeniyle tepilesiceler düşünsün şeklinde olay bir yoruma imza attı.

Ayrılık sinyallerin çalmaya başladığı o günlerde yoğun medya ilgisi altında bunalmaya başlayan Asena sık sık dışarıda arkadaşları ile görüntülenmeye başlamıştı. Caner’in İtalya’ya kısa süreli transferi sonrasında ayrılık için adım atan ikili kısa süre içinde boşanmıştı.

İki isimin arasına girenlerden birisi de şarkıcı Berkay’dı. Bu durum karşısında Caner geri dönüşü olmayan bir şekilde boşanma yolunu seçmişti. Şu sıralar Şükran Ovalı ile birlikte olan Caner Erkin kısa süre içinde evlenecek gibi görünüyor. Asena’nın ise kalbi şu sıralar boş olsa da, her an kendine erkek arkadaşı edinebileceği konusunda yorumlar yapılıyor.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]