İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Arda Turan’a Galatasaray Müjdesi

Arda Turan ile ilgili gelişmeler son hız devam ederken İspanyol medyasında çıkan haberler Arda’nın Barcelona’dan ayrılacağını ifade etmeye devam ediyor. Arda Turan’ın bonservissiz olarak takımdan ayrılabileceği konuşulurken Arda ile ilgili eski takımı Galatasaray’da da hareketli saatler devam ediyor. Tudor’un ilk başta reddettiği fakat gerçekten sol açık ihtiyacı ortaya çıkınca kabul edebileceğini ifade ettiği Arda Turan bir hafta içinde Galatasaray’a geri dönebilir.

Galatasaray’ın sezona muhteşem başlaması sonrasında Arda Turan transferi ile birlikte büyük bir adım daha atarak önemli bir futbolcuyu daha takıma kazandırmayı planlıyor. Öte yandan Galatasaray’ın farklı isimler ile ilgili de görüşmeleri devam ediyor. özellikle sol bölgede ihtiyaç duyduğu isimlere yönelen Galatasaray’da bir hedefte sol bekte görev yapan Juventuslu futbolcu Asamoah oldu.

Bu akşam 3. hafta müsabakaları dahilinde Sivasspor ile karşılaşacak olan Galatasaray’ın sahasında muhteşem bir rezital izletmesi bekleniyor. 50 bin kişi hazırlık yapan Galatasaray bu akşam Arena’da olacak.