Arda Adım Adım Galatasaray’a!

Galatasaray eski yıldızlarından Arda Turan Galatasaray’a yeşil ışık yaktı. Forma sponsoru Nef ile yapılan görüşmeler sonrasında Arda Turan’ın Galatasaray’a transferi konusunda mesafeler alındı. Bir süre önce menajer Ahmet Bulut’un Galatasaray’a dönmez dediği Arda Turan için kaynak oluşturulursa Arda 1.5 yıllığına kiralık olarak Galatasaray’ın yolunu tutabilir.

Ligde bu sezon mükemmel bir açılış yapan Galatasaray’ın aksayan sol kanadı için düşünülen Arda’nın hem Tudor’dan hem de yönetimden tam not aldığı belirtiliyor. Fakat Arda’nın milli takım ile yaşanan polemikten sonra taraflar ile arasına giren kara kedileri nasıl çözeceği konusunda muamma devam ediyor.

Bu sezon Barcelona’da düzenli forma giyemeyen milli yıldızın Galatasaray’a gelerek yeniden doğuş yapması bekleniyor. Taraftarın eleştirdiği isimlerden birisi olsa da, Arda Turan’ın her zaman Galatasaray’da kredisi bulunduğu biliniyor. Birçok köşe yazarı transferin şimdiden bittiği ve kısa süre içinde Arda’nın ara gelmeden Galatasaray antremanlarına çıkacağı belirtiliyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]