Araplar Belhanda’yı İstiyor

Dünya Kupası’nda yer alan Galatasaray futbolcusu Belhanda için teklifler gelmeye başladı. Suudi Arabistan ekiplerinden Al Shabab’la anlaşan Marius Sumudica, Belhanda’yı takımında görmek istediğini açıkladı. Galatasaray ile ön bir görüşme yapan Sumudica’nın Belhanda için 10 milyon euroyu gözden çıkardığı ifade ediliyor.

Galatasaray’da dönem dönem büyük eleştiriler alan Belhanda’nın takımdan ayrılabileceği Galatasaray’ında UEFA ile yaptığı anlaşmada elini rahatlatmak için transfere izin verebileceği belirtildi.

Henüz Nagamoto ve Denayer konusunda mutlu sona ulaşamayan Galatasaray’ın transfer yapmak için nakit paraya ihtiyacı olduğu belirtildi. Elinde ki bazı isimler ile yollarını ayıracak olan Galatasaray bu işlem içinde sözleşme fesih bedelleri ödemesi gerekiyor.

Tarık Çamdal’ın kalan sözleşmesine karşılık bir anlaşma peşinde olan takımın Fifalık olmadan bu tür sorunları çözmeye çalıştığı ifade ediliyor.

Öte yandan Feghouli ve Gomis’e de bazı takımlardan teklifler gelmeye devam ediyor. Galatasaray’da transfer harekatının yakın bir zamanda başlaması bekleniyor.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]