Angelina Jolie Erkekleri Sildi

Bugün ortaya atılan bir iddiada, yakın zamanda Brad Pitt ile yollarını ayırıp çocuklarının velayeti için anlaşan Angelina Jolie’nin eski aşk hayatının tekrar canlandığı ifade edildi.

Geçmişte dönemde lezbiyen bir ilişki yaşadığı Japon Jenny Shimizu ile görüşen ve artık erkeklerle işinin bittiğini ifade eden Angelina Jolie, yeniden kendini bir aşkın kollarına mı atıyor sorusunu gündeme getirdi.

Eski çılgın dönemlerinde yaptıklarını medyadan saklamayan Angelina bu sefer eski aşkına dönüyor olabilir. Angeline Jenny ile aynı Brad Pitt ile olduğu gibi uzun bir süre aşk yaşamıştı. Yaklaşık 8 yıl geçiren iki ünlü daha sonra şok bir ayrılık yaşamıştı.

2014 yılında başka bir modelle evlenen Jenny ise onu bırakıp Angelina’ya dönebilir iddiaları ortaya atılmaya devam ediyor. Angelina ve Brad Pitt’in normalin dışındaki hayatı bazı zamanlar medyaya yansısa da, törenlerde ve davetlerde bir araya gelen ikili hep bir kadın erkek ilişkisinin ifadesini herkese yansıtıyordu. Ama eşcinsel ve biseksüel konular ile ilgili sürekli basına sızan bazı haberler zaman zaman kayboluyordu.

Angelina Jolie’nin hiç bir zaman yanıtlamadığı lezbiyenlik sorusu, artık daha ne sorulabilecek.

 

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]