Aleyna Tilki Terör Hakkında Konuştu

2016’nın son günlerinden gündemden düşmeyen ve yurtdışına giden Aleyna Tilki terör saldırıları üzerine sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Açıklamasında elinden birşey gelmediğini belirten ünlü sanatçının bütün dünyanın barışa adım atması yönünde temennilerde bulundu. Türkiye’de bulunduğu süre içerisinde 16 yaşında olmasına rağmen çeşitli gece kulüplerinde sahne alması sonrası büyük eleştiriler yöneltilen ünlü isim ailesinden alınma ihtimali ortaya çıktığı için yurtdışına taşınmıştı.

Eğitimine orada devam etmeye başlayan ve çeşitli şarkıları ile gündemde kalmaya devam eden sanatçının ailesi de büyük tepki almıştı.

Fakat Aleyna Tilki’nin kendisi yaşında birinden beklemeyecek bir şekilde duygusal bir mesaj yayınlaması sosyal medyada konu olmaya başladı. Mesajına “Utanıyorum” diye başlayan ünlü isim kendisini savaşamayacak kadar küçük olması şeklinde tarif ederek bir göndermede bulundu.

aleyna tilki
aleyna tilki

İlgili mesaj sonrası beğeni yağmuruna tutulan ismin 16 bin beğeni aldığı görüldü. Fakat yorumlarda çeşitli kişilerin kendisine tepki göstermeye devam ettiği de görüldü.

Çeşitli mecralarda yayınlanan haberlerde Aleyna Tilki’nin 18 yaşını doldurduktan sonra tekrar Türkiye’de yaşamaya başlayabileceği belirtilmeye devam ediyor.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]