Adriana Lima da Trump’a Tepki Verdi

Bir süredir politik konularda sessizliğini koruyan ünlü top model Adriana Lima, kendi hesabından paylaştığı bir destek videosunda ben bir göçmenim kampanyasına katıldı. Trump’un kısa süre önce hayata geçirileceğini açıkladığı yasadışı göçmenleri sınır dışı etme kampanyasına karşı hazırlanan anti bir kampanya ile ekran başına geldi.

Birçok ünlü model ve yapımcı ile birlikte ben bir göçmenim diyen Adriana Lima, uzun süredir içinde bulunduğu pozisyondan dışarı bir adım attı. Özellikle Hollywood dünyasının vermiş olduğu tepkilere bu sefer model dünyası da tepki vermeye başladı.

Trump’un açıklamaları art arda gelirken ilgili göçmen sınır dışı uygulamasının yasadışı olarak ülkede yer alanlara uygulanacağı belirtildi. Yaklaşık 13 milyon kişiyi etkileyecek olan çalışmanın ana hedefi Güney Amerika’dan gelen yasa dışı göçmenler.

Adriana Lima ile beraber ilgili videoda, Jourdan Dunn, Doutzen Kroes, Anja Rubik, Diane von Furstenberg, Grace Coddington, Winnie Harlow, Maria Borges ve daha pek çok model ile tasarımcı katılım gösterdi.

İlgili videonun sadece Adriana Lima’nın instagram hesabından 500 binden fazla kez izlendiği kaydedildi.

İlgili video için resime tıklayabilirsiniz.

1986 Antalya doğumlu editörümüz, iletişim üzerine yaptığı doktora çalışmasında da özellikle sosyal medya kullanımı ve günümüz internet haberciliği üzerine araştırmalarını sürdürmektedir. İletişim: [email protected]