2016 Victoria’s Secret Defilesi Yapıldı

Her yıl özellikle erkek izleyiciler kadar kadın izleyiciler tarafından da merakla beklenen ve Victoria’s Secret çılgın defilesinin 2016 versiyonu dün gece yapıldı.

Ünlü mankenler podyumda boy gösterirken gösteriyi izlemek isteyenlerin ise yılbaşına kadar sabretmesi gerekiyor. 3 milyon dolarlık sütyen de izleyicilere sunuldu.

Geceye bu sene Bruno Mars ve Lady Gaga eşlik etti. Gecenin en çok konuşulan ismi ise Rus asıllı top manken Irina Shayk oldu. Uzun süreli kariyerinde ilk Victoria’s Secret meleği olan Shayk’ın hamile olduğu iddiaları da güçlendi. Genellikle karın bölgesi kapalı modeller tanıtan Shayk’ın Bradley Copper’dan hamile olduğu öne sürülüyor.

Adriana Lima ise bu sene yine büyüledi. Onun dışında geceye deneyimli modellerden Alessanda Ambrosio, Lily Aldridge gibi isimler yanısıra yeni dönem mankenlerinden Lily Aldridge, Elsa Hosk, Jamina Tookes gibi isimler de katıldı. Jasmin 3 milyon dolarlık sütyeni tanıtan isim oldu.

victorias-secret

Gecenin önemli ürünü fantezi sütyen ise 700 saatlik bir çalışma ile ortaya çıkarıldı. Bunun dışında mankenlerin formu ise gözleri adeta cennete götürdü. Top model olmak için inanılmaz işkencelere katlanan ve sürekli forma kalması gereken isimler gece sonrası soluğu hamburgercide aldı.

Okuyoruz.com üzerinde magazin ve sağlık haberleri yapan Hafize halen eğitimini Kültürel Çalışmalar alanında sürdürmeye devam etmektedir. İletişim: [email protected]